Detoxikácia organizmu, regenerácia a očista tela

Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital®

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 
Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital®
Cena od €27,50 bez DPH
Cena s DPH od €33
Značka NaturalSwiss
Kategória Detox Vital® Antioxidančná formula s vitamínmi , minerálnymi látkami, enzýmami, aminokyselinami a zelenou rastlinnou výživou
Zvoľte variant
Kód tovaru 08-01ADV Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® : Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® €33
€27,50 bez DPH
Kód tovaru 08-02ADV Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® : Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® AKCIA 1+1 €58
€48,33 bez DPH
Kód tovaru 08-03ADV Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® : Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® AKCIA 2+1 €75
€62,50 bez DPH
 

AKCIA!

1) Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital®. CENA: 33 EUR

 

2) Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® AKCIA 1+1. CENA: 58 EUR

Ak si u nás objednáte 2 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak druhe balenie dostanete za neuveriteľných 25 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 8 EUR (24 %)!!

 

3) Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® AKCIA 2+1. CENA: 75 EUR

Ak si u nás objednáte 3 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak tretie balenie dostanete za neuveriteľných 9 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 24 EUR !!

 

Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital®

 

Antioxidačná formula s vitamínmi, minerálnymi látkami, enzýmami, aminokyselinami a zelenou rastlinnou výživou podporujúca každodennú detoxikáciu.

100% prírodná báza, vhodné aj pre vegetariánov

90 ks vegetariánskych kapsúl

 

Detox Vital je účinná zmes všetkých dôležitých vitamínov a minerálnych látok (okrem železa) kombinovaná s enzýmami, aminokyselinami a zelenou rastlinnou výživou v záujme maximálneho účinku. Detox Vital pomáha dodať organizmu dôležité živiny, aby imunitný systém mohol správne pracovať.

Veľmi málo detoxikačných programov sa zaoberá skutočnosťou, že škodlivé a toxické látky nachádzajúce sa v organizme spotrebujú vitamíny a minerálne látky potrebné k životu, čo znižuje odolnosť organizmu voči chorobám. Účinkom ťažkých kovov a ďalších iných toxínov vznikajú v organizme voľné radikály, čím sa zoslabuje imunitný systém. Voľné radikály sú vysoko reaktívne molekuly s krátkou životnosťou, ktoré poškodzujú bunkovú štruktúru a tkanivá. Znečistenie ovzdušia, toxické látky, pesticídy, stravovanie v rýchlom občerstvení, fajčenie a stres napomáhajú k zvýšenému množeniu voľných radikálov. Na neutralizáciu voľných radikálov je dôležité dostať do organizmu každý deň dostatočné množstvo účinných antioxidantov.

Detox Vital je účinná zmes všetkých dôležitých vitamínov a minerálnych látok (okrem železa),
v kombinácii s enzýmami, aminokyselinami a zelenou rastlinnou výživou v záujme maximálneho účinku.
Detox Vital nahrádza všetky významné živiny, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu imunitného systému.

Detox Vital je profesionálne zostavená širokospektrálna antioxidačná kapsula, ktorú sme vyslovene vyvinuli ako produkt na dlhodobú ochranu zdravia. Detox Vital je vyvážená kombinácioa všetkých dôležitých vitamínov, minerálnych látok, enzýmov, aminokyselín a živín. Táto vyspelá formula posilňuje potenciu jej zložiek s pridanou super potravou (medzi inými modro-zelené riasy, výťažok zo zeleného čaju a jačmeňa) v záujme čo najlepšieho účinku. Popri tom neobsahuje železo, čo môže byť vo veľkých dávkach škodlivé, hlavne pre mužov. Detox Vital je možné užívať v kombinácii s ToxiCleanom, samostatne, alebo v kombinácii s ktorýmkoľvek produktom NaturalSwiss. Odporúča sa jeho každodenné, dlhodobé užívanie.

Zloženie Antioxidančná formula s vitamínmi

Detox Vital®

 


Zloženie na prírodnej báze

Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® 33 EUR
Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® AKCIA 1+1 58 EUR
Antioxidančná formula s vitamínmi Detox Vital® AKCIA 2+1 75 EUR
 
 

Prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Kontakt

0905 617 131

Informácie pre Vás