Detoxikácia organizmu, regenerácia a očista tela

Clean Inside očista čriev a ToxiClean Detoxikačný Program + darček Pracia guľa WASCHBALL

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 
Clean Inside očista čriev a ToxiClean Detoxikačný Program + darček Pracia guľa WASCHBALL 100% prírodná báza, vhodný aj pre vegetariánov
Cena od €74,17 bez DPH
Cena s DPH od €89
Značka NaturalSwiss
Kategória Detoxikácia CLASSIC očista hrubého čreva, čistenie čriev NaturalSwiss
Zvoľte variant
Kód tovaru 01-01CIP Detoxikačné programy CLASIC: Clean Inside očista čriev + darček Pracia guľa WASCHBALL €89
€74,17 bez DPH
Kód tovaru 01-02CIP Detoxikačné programy CLASIC: Clean Inside očista čriev AKCIA 1+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL €158
€131,67 bez DPH
Kód tovaru 01-03CIP Detoxikačné programy CLASIC: Clean Inside očista čriev AKCIA 2+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL €207
€172,50 bez DPH
Kód tovaru 01-03CIP2 Detoxikačné programy CLASIC: ToxiClean Detoxikačný Program + darček Pracia guľa WASCHBALL €89
€74,17 bez DPH
Kód tovaru 02-02TCP Detoxikačné programy CLASIC: ToxiClean Detoxikačný Program AKCIA 1+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL €158
€131,67 bez DPH
Kód tovaru 02-03TCP Detoxikačné programy CLASIC: ToxiClean Detoxikačný Program AKCIA 2+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL €207
€172,50 bez DPH
 

 

AKCIA:

1) Clean Inside očista čriev + darček Pracia guľa WASCHBALL. CENA: 89 EUR

 

2) Clean Inside očista čriev AKCIA 1+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL. CENA: 158 EUR

Ak si u nás objednáte 2 balenia: Clean Inside očista čriev, tak druhe balenie dostanete za neuveriteľných 69 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 10 EUR (22 %)!! 

 

3) Clean Inside očista čriev AKCIA 2+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL. CENA: 207 EUR

Ak si u nás objednáte 3 balenia: Clean Inside očista čriev, tak tretie balenie dostanete za neuveriteľných 29 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 60 EUR !! 

 

Detoxikácia organizmu

očista hrubého čreva, čistenie čriev Program Clean Inside

100% prírodná báza, vhodný aj pre vegetariánov

 

 Kúra ToxiClean ako doplnok produktu Clean Inside na čistenie čriev

Úplná detoxikácia sa dá dosiahnuť výlučne len pri spoločnom použití programových balíkov Clean Inside na čistenie čriev a detoxikačný program ToxiClean, pretože keď sa skončí samotná očista čriev, nasleduje detoxikácia.

 Popis produktu Clean Inside na čistenie čriev

 Čo Vám ponúkajú produkty Clean Inside na čistenie čriev?

 

Clean Inside na čistenie čriev v záujme úplnej očisty čriev, detoxikácie, zachovania zdravia a vitality organizmu obsahuje tri výrobky:

Prvým výrobkom je Clean Inside na čistenie čriev, čo je vlákninový doplnok. Tento produkt je najdôležitejším faktorom pri tom, aby očista čriev prebehla optimálne. Pomocou vláknin z liečivých rastlín, ktoré sa nachádzajú v produkte, predchádza usadzovaniu ďalších toxických látok. Clean Inside na čistenie čriev bol vyvinutý na každodenné užívanie: nakoľko očista čriev je pri ňom nepretržitá, zabraňuje nahromadeniu odpadových a toxických látok, slizkých útvarov v zažívacom trakte. Clean Inside na čistenie čriev zabezpečuje čistotu hrubého čreva, zbavuje ho výkalov a zároveň podporuje jeho peristaltiku. Rovnováhu črevnej mikroflóry zaisťuje vláknina nachádzajúca sa v produkte Clean Inside - očista čriev. Ďalej vláknina účinne absorbuje aj toxické látky tak, že vytvorí v črevách gélovitú hmotu, ktorá vstrebávaním tekutín odbúrava a odstraňuje toxické a odpadové látky, ktoré sa usadili v klkoch a záhyboch hrubého čreva. Clean Inside na čistenie čriev zaistí to, že sa ďalej nedokážu rozmnožovať najväčší nepriatelia - parazity a škodlivé baktérie.

 

Počas kúry Clean Inside na čistenie čriev očistu čriev podporuje aj antiparazitná kapsula Parasic. Je to doplnok výživy, ktorý popri tom, ako prebieha očista čriev, odstraňuje aj z ďalších miest organizmu škodlivé parazity a ich vajíčka. Na očistu organizmu od črevných parazitov a na očistu čriev sa už tisíce rokov používajú rôzne bylinné kombinácie, preto je ich čistiaci účinok všeobecne uznávaný. Bylinné zložky Parasicu, ktoré sú veľmi účinné a samy o sebe majú antiparazitný účinok, užívali už aj naši predkovia na to, aby odstránili parazity z organizmu, zahubili ich vajíčka a vyliahnuté larvy. Parasic je účinný produkt, ktorý nezaťažuje organizmus dospelého človeka, preto je úplne bezpečný. (Deťom sa odporúča Parasic Jr.!)

 

Clean Inside na čistenie čriev obsahuje aj tretí komponent, ktorým je Slim Tea. Slim Tea vyženie toxické látky z organizmu a zabezpečí pravidelnú stolicu. Produkt vďaka svojmu preháňaciemu účinku napomáha proces očisty. Jeho užívanie sa odporúča pred spaním, nakoľko má upokojujúce účinky na nervový systém.

 


 

 

 

Antiparazitný doplnok výživy ParasicProgram Clean Inside očista črievDetoxikačný bylinkový čaj Slim TeaPitná voda

Antiparazitný doplnok výživy ParasicRáno na lačno užite 2 kapsuly Parasic.

Program Clean Inside očista črievO 15 minút neskôr zmiešajte 1 lyžicu vlákniny Clean Inside s 3 dl-ami vody.

Detoxikačný bylinkový čaj Slim TeaPred spaním vypite jednu šálku Slim Tea.

Pitná vodaDenne vypite aspoň 8 pohárov vody, ktoré sikúste rovnomerne rozdeľteliť na celý deň.

 

  Prvých 5 dní 6 - 30 deň 31 - 60 deň 61 - 90 deň
Ráno: 2 kapsule Parasic

1/2 lyžičky vlákniny Clean Inside

4 kapsule Parasic

1 lyžičky vlákniny Clean Inside

4 kapsule Parasic
(vynechajte ich medzi 31. až 35. dňom)

1 lyžičky vlákniny Clean Inside

4 kapsule Parasic
(vynechajte ich medzi 61. až 65. dňom)

1 lyžičky vlákniny Clean Inside

Cez deň: Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa
Večer: 1 šálka Slim Tea pred spaním 1 šálka Slim Tea pred spaním 1 šálka Slim Tea pred spaním
(vynechať medzi 31. až 35. dňom)
1 šálka Slim Tea pred spaním
(vynechať medzi 61. až 65. dňom)

 


 

Vyspelý Program NaturalSwiss Clean Inside na vnútornú očistu sa skladá z nasledujúcich troch produktov, ktoré podporujú

optimálne zdravie a vitalitu rôznymi spôsobmi:

1) Clean Inside® na očistu čriev (vláknina vo forme prášku)
2) Parasic® antiparazitárny prípravok (kapsule vhodné pre vegetariánov)
3) Slim Tea® na dosiahnutie pravidelnej stolice a detoxikácie (čaj z liečivých rastlín)

Hlavnou zložkou Clean Inside vlákninu na očistu čriev je psyllium - skorocel indický. Skorocel je prirodzený objemový agens, ktorý poskytuje 60-70% rozpustnej vlákniny - osem násobok ovsených vločiek. Psyllium podporuje absorpciu toxínov z hrubého čreva vytváraním hubovitej, želatínovej hmoty v črevách. Svojím zväčšovaním a absorpciou tekutín sa rozkladá a odnáša toxické splodiny prilepené v záhyboch a štrbinách hrubého čreva. Tieto vysoko kvalitné liečivé rastliny pochádzajú z najlepších zdrojov Švajčiarska a Nemecka.

Čisté hrubé črevo zabraňuje škodlivým baktériám a parazitom, aby prežívali na ľudských výkaloch. Väčšina komerčne vyrábaných skorocelových doplnkov obsahuje skorocel bežnej triedy. Clean Inside, na druhej strane obsahuje skorocel najvyššej kvality, aký je dnes vôbec dostupný na celom svete. Je to jeden z dôvodov, prečo je Clean Inside účinnejší ako ktorýkoľvek iný vlákninový produkt. Okrem skorocelu, Clean Inside vláknina obsahuje aj 14 esenciálnych liečivých rastlín, z ktorých všetky hrajú dôležitú úlohu v dôkladnej očiste hrubého čreva. Kontinuálne používanie Clean Inside vlákninu na očistu čriev zabraňuje tomu, aby sa v tráviacej sústave tvorili zhluky hlienu, toxínov a splodín metabolizmu. Podporuje udržovať hrubé črevo čisté a pohyb výkalov je voľný a efektívny. Vláknina tiež vyživuje a udržuje zdravú črevnú flóru.

 

Antiparazitárny prípravok Parasic je účinná kombinácia 18 vysoko kvalitných liečivých rastlín, ktoré sa už tradične používali na odstránenie parazitov, ich vajíčok a vyliahnutých lariev z tela. Je vysoko účinný a pritom bezpečný a dobre tolerovaný dospelými. Prosíme, aby ste venovali pozornosť tomu, že používanie Parasicu sa neodporúča tehotným a dojčiacim matkám ako aj deťom mladším ako 18 rokov. (Pre deti staršie ako tri roky odporúčame Parasic Junior). Parasic kapsule sa môžu užívať v priebehu maximálne troch mesiacov s trojmesačnými intervalmi. Napriek tomu, je táto kombinácia bezpečná a účinná, aby jej dvoj- až trojmesačné používanie bolo normálne postačujúce pre každého.

 

Slim Tea je základnou súčasťou Programu Clean Inside. Slim Tea má preháňací účinok, pričom sa zúčastňuje na detoxikacích pochodoch nielen hrubého čreva, ale tiež ladvín, pečene a krvi. Má ukludňujúci účinok na nervovú sústavu, čo z neho robí ideálny nápoj pred spaním. Slim Tea obsahuje sennu a je vyvinutý na pravidelné prevádzanie očisty, naraz až do troch mesiacoch, s 3-mesačnými intervalmi. Kontinuálne použitie sa nedoporučuje, lebo by jeho zložky mohly stratiť svoj telo prospešný účinok, čo je dané tím, že si hrubé črevo môže navyknúť na účinky senny. Po skončení začiatočnej očisty, sa doporučuje len na príležitostné použitie, alebo ako súčasť programu ročnej očisty. Slim Tea se nedoporučuje pre tehotné a kojacie ženy a deťom pod 18 rokov.

 

Všetky tri produkty je potrebné používat naraz k dosiahnutiu efektívnej a dôkladnej vnútornej očiste. Dlhodobé používanie celkového programu sa nedoporučuje, lebo keď je prevedená začiatočná fáza očisty, ktorá normálne trvá 2-3 mesiace, vlákninu Clean Inside môžete používat denne. Toto sa obzvlášť doporučuje, keď Vaša strava neobsahuje dostatečné množstvo potravinovej vlákniny. Clean Inside poskytuje 8 gramov potravinovej vlákniny v jednej porcii (jedna tretina doporučenej dennej dávky) a dve porcie za deň se môžu prijímať dlhšiu dobu. Prášok Clean Inside nemá žiadne návykové účinky a je úplne bezpečný.

Ako používať Program Clean Inside

Prvých 5 dní:
Ráno:
1. krok: 2 kapsule Parasic

 

Užite 2 Parasic kapsule s pohárom vody na lačný žalúdok. Dôležitá poznámka: Pod slovom "pohár", používaným v celej tejto brožúre, sa rozumie 2,5 dl vody. V čase uskutočňovania očisty musíte denne vypiť najmenej 8 pohárov po 2,5 dl (2 litre) čistej (filtrovanej alebo minerálnej) vody.

 

2. krok: pohári ½ jednej lyžičky vlákniny Clean Inside

 

Približne 15 minút po užití Parasic kapsúl pokračujte s Clean Insideom na prečistenie čriev. Použite pribalenú lyžičku z umelej hmoty a zmiešajte v pohári ½ jednej lyžičky vlákniny Clean Inside s akýmkoľvek Vami vybraným nápojom. Nie je ťažké vyrobiť koktail z rastlinnej vlákniny, ktorý je veľmi dobrej chuti a zároveň aj efektívny. (Takmer všetky prášky z rastlín sú horké, preto sa predávajú v kapsulách.) Podľa našej mienky je prášok Clean Inside vysoko kvalitná vláknina najlepšej chuti, ktorá je k dispozícii na trhu, hoci je možné, že Vám bude chutiť viac, ak si ju zmiešate so 100% ovocným džúsom než iba s vodou. Váš vlákninový koktail vypite rýchlo, pretože ak ho necháte stáť príliš dlho zhustne a budete si musieť pripraviť novú porciu. Zapite ho 2,5 dcl pohárom vody.

 

Raňajky si môžete dať o niekoľko minút po užití vlákniny. Ak nemáte veľmi naponáhlo, tak chvíľu počkajte, môže sa totiž stať, že budete musieť ísť na toaletu krátko po užití vlákniny. Ak užívate nejaké lieky alebo liečivé doplnky na predpis lekára, neužívajte ich spolu s Vašim vlákninovým nápojom – radšej asi 1 až 2 hodiny po ich užití. Prosíme, aby ste sa poradili so svojím lekárom, ak neviete, ako to urobiť.

 

Počas dňa:
3. krok: Voda

 

Voda predstavuje absolútne kľúčovú zložku programu Clean Inside. Aby bola očista čo najúčinnejšia, musíte denne vypiť najmenej 2 litre čistej (filtrovanej alebo minerálnej) vody. To znamená asi 2 litre denne. Oveľa väčšie množstvo treba vypiť iba v prípade, ak by bola v miestnosti klíma veľmi teplá alebo si vaša práca vyžaduje veľkú fyzickú záťaž, prípadne sa nadmerne potíte. Toto sa môže pozdávať niekomu ako obrovské množstvo vody. Rovnako ako si neviete predstaviť vonkajšiu očistu tela bez vody, nejde to ani zvnútra. Vláknina, tak aj liečivé rastliny absorbujú veľa vody. Faktom je, že samotná vláknina môže spôsobiť zápchu, ak príjem vody nie je adekvátny v priebehu jeho užívania. Môžete piť v priebehu programu ovocné džúsy alebo bylinkový čaj, tieto však nenahradia 8 pohárov vody, ktoré musíte vypiť každý jeden deň.

 

Večer:
4. krok: Slim Tea

 

Na začiatok si pred spaním nechajte 1-2 minúty vylúhovať sáčok Slim Tea v šálke horúcej vody. (Nikdy epoužívajte vodu zahriatu v mikrovlnke!) Tento špeciálny prípravok Vám pomôže pri trávení večere, zabezpečí správnu elimináciu, bude mať čistiaci účinok na obličky, pečeň a črevá a zaistí Vášmu telu relaxáciu. Budete sa môcť pekne vyspať a odpočinúť si. Je normálne, že prvá vec ráno čo budete cítiť, bude silné nutkanie na stolicu, sprevádzať ho môžu mierne kŕče – najmä v priebehu prvých dní. Slim Tea funguje tak, že vyvoláva mierne kontrakcie v črevách, čím podporuje vylučovanie výkalov, usadenín a parazitov.

 

V priebehu 6. - 30. dňa
(Prípadne ak sa nedosiahne dôkladná očista,čo je normálne do 90 dní)

 

Ráno:
1. krok: 4 kapsule Parasic

Dajte si nalačno 4 Parasic kapsule s pohárom vody.

2. krok: Clean Inside na prečistenie čriev

Približne 15 minút po užití Parasic kapsúl pokračujte s Clean Insideom na prečistenie čriev. Použite pribalenú lyžičku z umelej hmoty a zmiešajte v pohári 1 lyžičku vlákniny Clean Inside s niektorým Vami vybraným nápojom. Nie je ťažké vyrobiť koktail z rastlinnej vlákniny, ktorý je veľmi dobrej chuti a zároveň aj efektívny. (Takmer všetky prášky z rastlín sú horké, preto sa predávajú v kapsulách.) Podľa našej mienky je prášok Clean Inside vysoko kvalitná vláknina najlepšej chuti, ktorá je k dispozícii na trhu, hoci je možné, že Vám bude chutiť viac, ak ju zmiešate so 100% ovocným džúsom, než iba s vodou. Váš vlákninový koktail vypite rýchlo, pretože po dlhšom čase zhustne a budete si musieť pripraviť novú porciu. Zapite ho 2,5 dcl pohárom vody.

 

Počas dňa:
3. krok: Voda

Mali by ste si rozdeliť príjem vody na celý deň. Môžete začať vypitím dvoch pohárov vody ráno, jeden s Parasicom a druhý s vlákninovým nápojom Clean Inside. Následne si môžete dať ďalších 6 pohárov v priebehu celého dňa. Ako sme to už uviedli, musíte vypiť približne 2 litre vody na to, aby mohla vláknina fungovať ako huba, ktorá rozloží a rozriedi toxíny a vyplaví ich z tela.

 

Večer:
4. krok: Slim Tea (každý alebo každý druhý deň podľa potreby k dosáhnutiu pravidelnej stolice)

Pred spaním nechajte 2-6 minút vylúhovať sáčok Slim Tea v šálke horúcej vody. (Nikdy nepoužívajte vodu ohriatu v mikrovlnke!) Budete si musieť naladiť Slim Tea na požiadavky Vášho tela. Rozdiel dĺžky lúhovania večer môže spôsobiť veľké zmeny na nastávajúce ráno. Niektorí ľudia majú ráno silné nutkanie na stolicu už po 1-2 minútovom lúhovaní čaju. Iní môžu potrebovať 6 alebo dokonca 10 minút k dosiahnutiu rovnakého výsledku. Prosíme, pozrite sa na Tipy na užívanie Slim Tea.

 

31. - 60. alebo 90 deň

Odporúčame Vám, aby ste si pred začiatkom druhého mesiaca očisty urobili 5 dňovú prestávku s Parasic kapsulami a Slim Tea-om a pokračujte iba v prijímaní vlákniny Clean Inside. Šiesty deň začnete užívať 4 Parasic kapsule a nezabudnite si vypiť čaj každý večer. Dôvodom tejto prestávky je to, poskytnúť oddych svojmu organizmu a "šokovať" parazity ich ľahším spôsobom eliminácie, pokiaľ sú ešte stále prítomné, pretože pokračujete v užívaní 4 Parasic kapslí.

 

Zloženie:
Clean Inside®
Parasic®
Slim Tea®

 

 

Detoxikácia organizmu

pomocou prípravku ToxiClean!

100% prírodná báza, vhodný aj pre vegetariánov

 

Varianty AKCIÍ:

1) ToxiClean Detoxikačný Program + darček Pracia guľa WASCHBALL. CENA: 89 EUR

 

2) ToxiClean Detoxikačný Program AKCIA 1+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL. CENA: 158 EUR

Ak si u nás objednáte 2 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak druhe balenie dostanete za neuveriteľných 69 EUR!!!

UŠETRÍTE AŽ 10 EUR (22 %)!!

 

3) ToxiClean Detoxikačný Program AKCIA 2+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL. CENA: 207 EUR

Ak si u nás objednáte 3 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak tretie balenie dostanete za neuveriteľných 29 EUR!!!

UŠETRÍTE AŽ 60 EUR !!

 

ToxiClean je širokospektrálna detoxikačná kúra, pri vývoji ktorej výskumníci dbali na to, aby sa spoločne s programom Clean Inside mohla dosiahnuť komplexná detoxikácia a aby sa zabránilo vzniku nových črevných nánosov. Popritom vyživuje celé telo. Detoxikačná kúra ToxiClean teda môže byť doplnkom kúry Clean Inside. Spoločné užívanie predstavuje najrozsiahlejšiu komplexnú detoxikačnú kúru pôsobením na celé telo, aká bola doteraz vyvinutá.

 

Detoxikačná kúra ToxiClean pozostáva z troch produktov, ktorých cieľom je kompletná detoxikácia:


1. ToxiClean je počas procesu detoxikácie zodpovedný za očistu pečene. Detoxikačná kúra ToxiClean pomáha očistiť telo aj od nánosov ťažkých kovov (olovo, ortuť a od iných usadenín). Detoxikácia znamená, že sa očistí naša pečeň, ľadviny, krv a tak aj ostatné orgány.

2. Detox Vital je nepostrádateľnou zložkou každodenného procesu zvaného detoxikácia. Ako súčasť detoxikačnej kúry dodáva do tela antioxidanty, aminokyseliny, rastlinné živiny a rôzne enzýmy. Pomáha tak organizmu počas prirodzenej detoxikácie a nahradzuje životu dôležité živiny v organizme, ktoré sú nevyhnutné na posilnenie imunitného systému.

3. Swiss Probiotix je tretím produktom detoxikačnej kúry, ktorý bol vyvinutý na vytvorenie zdravej črevnej mikroflóry. Ochraňuje črevnú mikroflóru: doplňuje organizmus prospešnými baktériami, takzvanými probiotikami. Silný imunitný systém = dlhý, zdravý život – jeho tajomstvo sa nachádza v rovnováhe mikroflóry hrubého čreva.

 


 

Očista čriev Clean Inside a detoxikačná kúra ToxiClean – prečo je dôležité, aby sme ich v priebehu detoxikácie užívali súčasne?

Na to, aby detoxikačná kúra - detoxikácia bola naozaj komplexná, sú potrebné štyri kroky:

1. Program Clean Inside – detoxikácia čriev

Pokiaľ sa nezbavíme v črevách nahromadených toxických látok a parazitov, detoxikačná kúra je zbytočná, zbytočne užívame rôzne doplnky výživy – kvôli usadeninám nie sú živiny schopné dostatočne sa vstrebať.

Každá očistná kúra by sa mala začať „vytiahnutím zátky”, ktorá blokuje cestu vylučovaniu odpadových látok. „Zátka” sa nachádza v črevách, v záverečnej fáze tráviacej sústavy. Keď sa pred očistou krvi, lymfatických uzlín alebo pečene nezaoberáme upchatým hrubým črevom, vylúčené toxíny sa ihneď dostanú späť do organizmu a ochorieme ešte viac, než pred začatím kúry.

Na to, aby mohla detoxikácia prebehnúť v celom organizme, je očista čriev nevyhnutná. Túto skutočnosť zohľadňuje len málo na trhu dostupných výrobkov, určených na detoxikáciu. Pritom nepopierateľný je fakt: očista čriev je tým prvým správnym krokom, než sa začne detoxikačná kúra.

Detoxikačná kúra ToxiClean je účinná spolu s kúrou Clean Inside. Ich užívanie má prebehnúť buď naraz, alebo detoxikačná kúra ToxiClean sa odporúča brať najneskôr 6 až 12 mesiacov po skončení programu Clean Inside. Takto dokážeme zabezpečiť tie najlepšie podmienky, aby bola detoxikácia úspešná.

Detoxikačná kúra ToxiClean je nevyhnutná pre to, aby detoxikácia mohla pokračovať tromi ďalšími krokmi. Podrobný popis jednotlivých komponentov si môžete prečítať nižšie.

2. Swiss Probiotix– probiotiká pre zdravú črevnú mikroflóru

V hrubom čreve sa nachádzajú dvojaké baktérie: tie, ktoré sú pre organizmus škodlivé, a tie, ktoré sú užitočné. Škodlivé baktérie ako vedľajší produkt metabolizmu produkujú toxické látky - preto sú škodlivé baktérie zodpovedné za vznik dlhodobej choroby a za zhoršenie telesných funkcií. Keď prebieha detoxikácia, snažíme sa telo týchto škodlivých baktérií zbaviť. Užitočné baktérie (prospešné probiotiká) sú nevyhnutné pre rovnováhu črevnej mikroflóry: nedovolia, aby sa škodlivé baktérie rozmnožili, pomáhajú pri trávení, posilňujú imunitný systém – zvyšujú tak odolnosť organizmu voči infekciám. Keď organizmu počas detoxikácie dodáme živé probiotiká, stávame sa chránenými aj voči baktériám, ktoré spôsobujú rôzne epidémie.

Pre harmóniu črevnej mikroflóry sú teda potrebné doplnky s obsahom probiotík. Detoxikácia vyžaduje aj to, aby užitočné baktérie boli odolné voči žalúdočnej kyseline, a aby svoj priaznivý účinok prejavili až neskôr, keď sa dostanú do čriev. Probiotiká v črevách potrebujú na prežitie potravinársku vlákninu. Vlákniny nevyhnutné na to, aby detoxikácia bola úspešná, dokáže organizmu vo veľkom množstve dodať Clean Inside (1/3 množstva obsahuje odporúčanú dennú dávku). Swiss Probiotix obsahuje výživu pre probiotiká (takzvaný FOS). Vďaka tomu – keď prebieha detoxikácia – užitočné baktérie nielenže zostanú živé, ale dokážu sa aj rozmnožovať.

Tu si môžete o produkte Swiss Probiotix prečítať viac

3. Detoxikačná kúra ToxiClean – komplexná detoxikácia, aby boli pečeň, ľadviny a iné orgány očistené

Najnebezpečnejšie a najčastejšie sa vyskytujúce kovy, ako sú ortuť, kadmium, nikel, hliník, arzén, olovo a iné nahromadené toxíny, odstránime z tela pomocou detoxikačnej kúry ToxiClean. Detoxikácia zároveň pomáha aj pečeni a iným orgánom. Detoxikácia si vyžaduje aj rôzne aminokyseliny: L-metionín, L-glutation a L-cysteín. Počas detoxikačnej kúry je najdôležitejší glutatión, ktorý dokáže zabojovať s mnohými jedmi, ako napr. s cigaretovým dymom, žiarením, výfukovými plynmi, chemikáliami, drogami a inými rakovinotvornými látkami. L-cysteín pomáha zabrániť oxidácii a pomáha viazať ťažké kovy, hlavne ortuť (v čom pomáha aj vitamín C a selén).

Detoxikácia je podporená aj jedným z najsilnejších antioxidantov, ktorým je alfa-mastná kyselina, pomáhajúca obnoviť hladinu vitamínov C a E po oxidácii a podporujúca aj pečeň. Mastná kyselina je natoľko účinný antioxidant, že spolu s hepatoprotektívami podobnými silimarínu či selénu zachránil mnoho ľudí pred transplantáciou pečene z dôvodu postihnutia hepatitídou.

Silimarín, ako výťažok zo semena pestreca mariánskeho, chráni pred toxickými látkami produkovanými pečeňou, ale účinne sa zúčastňuje aj na čistení ľadvín, pokožky a krvi. Výťažok zo semena pestreca mariánskeho chráni bunky pečene tým, že neutralizuje jedy, naviaže ich na seba a odplaví ich do čreva, aby sa z organizmu odstránili.

Detoxikácia vyžaduje aj ďalšie nevyhnutné súčasti, ktorými sú vitamín C, z minerálnych látok zinok, selén a horčík. Zinok a selén pomáhajú aj pri odstránení ťažkých kovov (ortuť), rovnako ako aj vitamín B1.
Pri vytváraní detoxikačnej kúry ToxiClean – aby bola detoxikácia čo najkomplexnejšia – brali odborníci do úvahy aj to, že počas detoxikácie je potrebné zbaviť sa aj ortuti z amalgámových zubných výplní, a to na základe odporúčaní organizácie Swedish Association of Dental Mercury Patients (Švédska asociácia zubárskych pacientov liečených ortuťou) a ďalej odporúčaní International Academy of Oral Medicine & Toxicology (Medzinárodná akadémia ústnej medicíny a toxikológie), ako ich zverejnil Dr. Michael Ziff v Dental Mercury Detox (detoxikácia zubárskej ortuti).

Pri vývoji produktu ToxiClean – detoxikačná kúra brali do úvahy aj spoločné fungovanie s ďalším produktom, s Detox Vitalom.

4. Detox Vital – ktorý, keď prebieha detoxikácia, dodáva organizmu antioxidanty a životne dôležité vitamíny

Toxíny spotrebúvajú pre organizmus dôležité minerálne látky a vitamíny, čím sa stávame menej odolnými voči infekciám a ochoreniam. Túto skutočnosť berie do úvahy len málo detoxikačných programov. Toxické látky a ťažké kovy vytvárajú voľné radikály, ktoré oslabujú imunitný systém. Voľné radikály sú molekuly nachádzajúce sa v organizme, ktoré poškodzujú bunkové membrány a tkanivá. Množstvo voľných radikálov výrazne zvyšujú rôzne chemikálie, znečistenie životného prostredia, toxíny, stres, fajčenie a jedlá rýchleho stravovania. Zbaviť sa týchto škodlivých vplyvov nám pomôže práve detoxikácia. Neutralizáciu voľných radikálov vykonávajú antioxidanty, ktoré je potrebné v čase, keď prebieha detoxikácia, v dostatočnom množstve doplniť.

Aby bola detoxikácia čo najúspešnejšia, obsahuje Detox Vital v špeciálnom pomere životu dôležité minerálne látky (okrem železa) a vitamíny, ďalej enzýmy, aminokyseliny a zelené rastlinné živiny. Pomocou prípravku Detox Vital sa organizmus zásobí rôznymi živinami, čím sa náš imunitný systém posilňuje - detoxikácia je teda i z tohto pohľadu prínosná.

Tento širokospektrálny antioxidančný doplnok, vyvinutý odborníkmi s cieľom podporiť proces detoxikácie, je základom trvalého zdravia a vitality. Užívaním produktu Detox Vital zabezpečíme pre organizmus nenahraditeľné vitamíny, enzýmy, minerálne látky, aminokyseliny a rôzne iné dôležité živiny kedykoľvek nezávisle na tom, či detoxikácia práve prebieha, už prebehla alebo sa na ňu len chystáme. Detox Vital je kvalitný produkt: medzi komponentmi sa nachádzajú aj zelené živiny (výťažok zo zeleného čaju, jačmeň myší, spirulina), aby detoxikácia bola čo najkomplexnejšia. Železo sa v ňom nenachádza z toho dôvodu, pretože ak by sa do organizmu dostalo viac železa než je potrebné – hlavne u mužov – mohlo by to byť škodlivé.

Detox Vital sa môže užívať na detoxikačné účely osobitne, alebo spolu s detoxikačnou kúrou ToxiClean, a taktiež môže byť doplnkom iných produktov NaturalSwiss. Odporúča sa užívať každý deň, aby boli výsledky, ktorá dosiahla detoxikácia, dlhodobé.

 


 

 

Ako používať Detoxikačný Program ToxiClean:

Detoxikačný Program ToxiCleanDetoxikačný Program ToxiCleanDetoxikačný Program ToxiCleanDetoxikačný Program ToxiClean

Detoxikačný Program ToxiClean1 kapsulu (od 6. dňa 2 ks) kapsuly ToxiClean pred obedom, alebo večerou

Detoxikačný Program ToxiClean3 kapsuly Detox Vital počas obeda, alebo večere

Detoxikačný Program ToxiClean2 kapsuly Swiss Probiotix 1 hodinu po večeri, alebo pred spaním

Detoxikačný Program ToxiCleanDenne vypite aspoň 8 pohárov vody, ktoré sikúste rovnomerne rozdeľteliť na celý deň.

  Prvých 5 dní 6 - 30 deň 31 - 60 deň 61 - 90 deň
Cez deň: 1 kapsule ToxCleanpred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxCleanpred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxCleanpred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxCleanpred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

Večer: 2 kapsule Swiss Probiotix 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix 1 hodinu po večeri alebo pred spaním

A Širokospektrálny detoxikačný program ToxiClean pozostáva z nasledujúcich troch produktov, ktoré rôznym spôsobom napomáhajú detoxikácii a dosiahnutie ideálneho zdravotného stavu:

1) ToxiClean® odstraňuje ťažké kovy a toxíny, detoxikuje pečeň. Pomáha organizmu odstraňovať ťažké kovy (vrátane olova, ortuti, a ďalších toxických látok) počas detoxikácie krvi, pečene, obličiek a ďalších orgánov.

2) Detox Vital® každodenná detoxikácia a antioxidačná podpora pomocou vitamínov, minerálnych látok, enzýmov, aminokyselín a zelených rastlinných živín. Pomáha prirodzeným detoxikačným procesom v organizme tým, že dopĺňa živiny, ktoré sa v týchto procesoch spotrebovali a doplní imunitný systém antioxidantmi.

3) Swiss Probiotix® probiotický doplnok na každý deň chráni črevnú flóru tým, že dopĺňa najdôležitejšie užitočné črevné baktérie. Zdravá črevná flóra tvorí základ silného imunitného systému, prekypujúceho zdravia a dlhý život. Probiotiká sú tie užitočné baktérie, ktoré ochraňujú náš črevný systém

Ako sa má program ToxiClean užívať

Prvých 5 dní:
Cez deň:
1. krok: 1 kapsule ToxiClean a 3 kapsule Detox Vital

Tesne pred obedom alebo večerou užite 1 kapsule ToxiClean-u a počas obeda alebo večere zasa 3 kapsule Detox Vital-u. (Je úplne jedno, či užívate kapsule pri obede alebo večeri, dôležité je jedine to, aby ste po užití vlákniny Clean Inside – ak užívate aj tento produkt - dodržali čo najdlhšiu pauzu. Najlepšie vstrebanie Detox Vital-u sa dosiahne vtedy, ak sa kapsule užijú s väčším jedlom.)

2. krok: Neperlivá minerálna voda:

Ak užívate program Clean Inside súčasne s programom ToxiClean, už užívate dostatočné množstvo tekutiny. Dôležité je, aby ste počas kúry vypili aspoň 8 pohárov vody denne. To predstavuje približne 2 litre vody denne. Detoxikácia jednoducho neúčinkuje bez dostatočného množstva vody.

Večer:
3. krok: 2 kapsule Swiss Probiotix

Minimálne jednu hodinu po poslednom jedle alebo tesne pred spaním užite 2 kapsule probiotík Swiss Probiotix a zapite ich vodou. (Ak používate aj Slim Tea, je možné kapsule užiť aj súčasne s týmto čajom.) Kapsule Swiss Probiotix sú obalené špeciálnou ochrannou vrstvou, aby sa probiotiká (užitočné baktérie) bezpečne dostali cez žalúdok do hrubého čreva. Tento proces uľahčíte, ak kapsule užijete 1-2 hodiny po poslednom jedle – keď už v žalúdku neprebieha trávenie – alebo tesne pred spaním.

V priebehu 6. - 30. dňa
(alebo do úplného odstránenia toxínov, čo za normálnych okolností môže trvať až 90 dní, prípadne dlhšie.)

Cez deň:
1. krok: 2 kapsule ToxiClean a 3 kapsule Detox Vital

Tesne pred obedom alebo večerou užite 2 kapsule ToxiClean-u a naďalej užívajte 3 kapsule Detox Vital-u počas obeda, resp. večere.

2. krok: Neperlivá minerálna voda

Počas kúry vypite aspoň 8 pohárov (približne 2 litre) vody denne. Bez dostatočného množstva vody je detoxikácia neúčinná.

Večer:
3. krok: Swiss Probiotix

Naďalej užívajte 2 kapsule probiotika Swiss Probiotix s vodou, minimálne jednu hodinu po poslednom jedle, prípadne pred spaním.

Medzi 31. a 60., resp. 90. dňom:

Pokračujte v užívaní 2 kapsúl ToxiClean-u, 3 kapsúl Detox Vital-u a 2 kapsúl Swiss Probiotix-u, kým sa Vaše zásoby neminú (60 alebo 90 dní). Kapsule ToxiClean sa minú o niekoľko dní skôr ako ostatné výrobky, ale kvôli tomu sa znepokojovať nemusíte. Pri výrobkoch Detox Vital a Swiss Probiotix sa odporúča dlhodobé, každodenné užívanie.

 

Zloženie:
ToxiClean®
Swiss Probiotix®
Detox Vital®

 

 

 

Zloženie na prírodnej báze

 

A k programu dostanete zdarma darček praciu guľu WASCHBALL v hodnote 19,90 EUR !!

Pracia guľa WASCHBALL

Clean Inside očista čriev + darček Pracia guľa WASCHBALL guľa WASCHBALL 89 EUR
Clean Inside očista čriev AKCIA 1+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL 158 EUR
Clean Inside očista čriev AKCIA 2+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL 207 EUR
oxiClean Detoxikačný Program + darček Pracia guľa WASCHBALL 89 EUR
ToxiClean Detoxikačný Program AKCIA 1+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL 158 EUR
ToxiClean Detoxikačný Program AKCIA 2+1 + darček Pracia guľa WASCHBALL 207 EUR
 
 

Prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Kontakt

0905 617 131

Informácie pre Vás