Detoxikácia organizmu, regenerácia a očista tela

Swiss Probiotix® Probiotikum

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 1 hodnotenie
 
Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix Probiotikum zabezpečuje rovnovážnu zmes dôležitých druhov črevných baktérií
Cena od €27,50 bez DPH
Cena s DPH od €33
Značka NaturalSwiss
Kategória Swiss Probiotix® zabezpečuje rovnovážnu zmes dôležitých druhov črevných baktérií
Zvoľte variant
Kód tovaru 07-01PSP Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum : Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum €33
€27,50 bez DPH
Kód tovaru 07-02PSP Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum : Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum AKCIA 1+1 €58
€48,33 bez DPH
Kód tovaru 07-03PSP Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum : Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum AKCIA 2+1 €75
€62,50 bez DPH
 

AKCIA!

1) Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum. CENA: 33 EUR

 

2) Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum AKCIA 1+1. CENA: 58 EUR

Ak si u nás objednáte 2 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak druhe balenie dostanete za neuveriteľných 25 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 8 EUR (24%)!!

 

3) Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum AKCIA 2+1. CENA: 75 EUR

Ak si u nás objednáte 3 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak tretie balenie dostanete za neuveriteľných 9 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 24 EUR !!

 

 

 

Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum

 

8 druhov probiotických baktérií, vysoký účinok, lyofilizované, 8 miliárd buniek/dávka

100% prírodná báza, vhodný aj pre vegetariánov

60 ks vegetariánskych kapsúl

Vysoko účinný, lyofilizovaný, profesionálne vyvinutý probiotický doplnok, rozpustný v črevách, vo vegetariánskych kapsliach. Obsahuje osem účinných druhov baktérií s minimálne 4 miliardami buniek v kapsule. Vďaka svojmu zloženiu zabezpečuje rovnovážnu zmes dôležitých druhov črevných baktérií.

Vhodné aj pre vegetariánov.

Zdravá flóra hrubého čreva poskytuje základ silnému imunitnému systému, zdraviu a dlhému životu. Probiotiká sú prospešné baktérie, ktoré chránia črevný systém človeka.

Baktérie, ktoré sa nachádzajú v hrubom čreve, rozdeľujeme na dve skupiny - podľa ich účinku na ľudský organizmus, a to na „užitočné“ a „škodlivé“ baktérie. Škodlivé baktérie produkujú toxíny, ktoré spôsobujú dlhodobé chronické ochorenia a môžu viesť k chronickému ochoreniu organizmu. Užitočné baktérie (iným názvom probiotiká) priaznivo ovplyvňujú rovnováhu črevnej flóry, zabraňujú rozmnoženiu škodlivých baktérií, zlepšujú trávenie, posilňujú imunitný systém a zvyšujú odolnosť voči infekciám. Ľudia so správnou rovnováhou užitočných baktérií sú odolnejší v boji proti baktériám spôsobujúcim epidémie.

V priemernom ľudskom črevnom systéme žije viac ako 400 triliónov baktérií, ktoré sú pre ľudský organizmus užitočné. Najznámejšia z nich je baktéria Lactobacillus acidophilus, kľúčovú úlohu v zachovaní nášho zdravia hrajú však aj ostatné. Medzi ne patria: Lactobacillus salivarius/casei/rhamnosus, Bifidobacterium bifidum/longum/lactis, Streptococcus thermophilus, atď. V zdravom hrubom čreve sa nachádza viac užitočných než škodlivých baktérií. Naše hrubé črevo ostane zdravé, ak je pomer najviac 15% škodlivých baktérií oproti 85% užitočných baktérií (ako napríklad lactobacil alebo bifidobaktéria).

FOS – výživa pre užitočné baktérie

Užitočné baktérie sú živé tvory, ktoré na prežitie a rozmnožovanie potrebujú výživu. Ak sa dostanú k výžive (napríklad prostredníctvom vlákniny, potravín alebo výživových doplnkov, ako je vláknina Clean Inside), budú schopné vytvoriť trvalú populáciu a plniť svoju úlohu pri zachovaní zdravia. Druhou obľúbenou výživou užitočných baktérií je takzvaná „FOS“ (fructooligosacharides). Probiotické doplnky, ktoré ju obsahujú, tak zabezpečujú výživu pre užitočné črevné baktérie, vďaka čomu sú účinnejšie než tradičné doplnky.

Obal rozpustný v črevách

Žalúdok je vysoko kyslé prostredie, ktoré ničí všetky baktérie, tak užitočné, ako aj škodlivé. Ak by sa užitočné baktérie produktu zničili ešte predtým, než sa dostanú do črevného systému (kde sú potrebné), nemohli by vyvinúť svoj priaznivý účinok.

Riešením tohto problému je obal, ktorý sa rozpúšťa až v črevách, čím ochraňuje kapsuly obsahujúce probiotiká. To znamená, že kapsuly majú špeciálnu ochrannú vrstvu (enterosolventný obal), ktorý zabezpečuje, aby sa účinné látky nezničili v žalúdku a aby sa v bezpečí dostali až do hrubého čreva.

Výber probiotického doplnku vysokej kvality

Prečo odporúčame produkt Swiss Probiotix probiotikum?

Najdôležitejšie vlastnosti probiotického doplnku vysokej kvality:

  • Obsahuje viac druhov živých baktérií, ktoré uchovávajú stálosť pri izbovej teplote, alebo sú v zmrazenom stave (Swiss Probiotix obsahuje 8 rôznych druhov probiotík, ktoré uchovávajú svoju stálosť pri izbovej teplote, stabilizačný systém týchto druhov bol vyvinutý na Univerzite vo Wisconsine).
  • Lyofilizované probiotiká, nie tabletky (Swiss Probiotix je lyofilizované probiotikum, vo forme prášku bez obsahu mlieka, dostupné v kapsulách).
  • Nachádzajú sa v rozpustných kapsulách (kapsuly Swiss Probiotix sú odolné voči žalúdočnej kyseline)
  • Obsahujú FOS – výživu pre užitočné baktérie (Swiss Probiotix obsahuje NutraFloraT FOS)
  • v tmavých, vlhkosti odolných obaloch ( Swiss Probiotix sa dodáva v žltých, vlhku odolných sklenených fľaštičkách, ktoré treba uchovávať na suchom mieste, pevne uzatvorené v pôvodnom balení).

Neobsahuje: mlieko, soľ, kvasnice, pšenicu, škrob, obilniny, sóju, mlieko, vajcia, konzervačné látky ani farbivá

Odporúčané dávkovanie:
Užívajte 2 kapsuly večer pred spaním ako výživový doplnok, podľa možnosti na prázdny žalúdok.

Dôležité upozornenie: množstvo Swiss Probiotix sa môže zvyšovať podľa potrieb jednotlivca. Ak na trávenie dostatočne neúčinkujú denne 2 kapsuly , je možné dennú dávku zvýšiť na 3-4 kapsuly.

Uzáver po každom použití riadne uzavrite, produkt uschovávajte na chladnom, suchom mieste chránenom pred priamym slnečným žiarením. V prípade, že ste produkt mali v chladničke, pred použitím ho umiestnite pri izbovej teplote, aby ste zabránili kondenzácii. Produkt je citlivý na vlhkosť.

Referencie:
(1) William Shaw Ph.D.: The microorganisms in the gastrointestinal tract; (2) Medical News Today: Limit antibiotics and eat your vegetables; (3) Leo Galland M.D., F.A.C.N.: Friendly Bacteria


Zloženie Probiotický doplnok výživy

Swiss Probiotix® Probiotikum

 

Zloženie na prírodnej báze

Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum 33 EUR
Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum AKCIA 1+1 58 EUR
Probiotický doplnok výživy Swiss Probiotix® Probiotikum AKCIA 2+1 75 EUR
 
 

Prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Kontakt

0905 617 131

Informácie pre Vás