Detoxikácia organizmu, regenerácia a očista tela

Detoxikácia pečene ToxiClean®

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 
Detoxikácia pečene ToxiClean®
Cena od €27,50 bez DPH
Cena s DPH od €33
Značka NaturalSwiss
Kategória ToxiClean® Detoxikácia pečene - Výživový doplnok na odstránenie ťažkých kovov, toxínov a na prečistenie pečene
Zvoľte variant
Kód tovaru 06-01DPTC Detoxikácia pečene ToxiClean® : Detoxikácia pečene ToxiClean® €33
€27,50 bez DPH
Kód tovaru 06-02DPTC Detoxikácia pečene ToxiClean® : Detoxikácia pečene ToxiClean® AKCIA 1+1 €58
€48,33 bez DPH
Kód tovaru 06-03DPTC Detoxikácia pečene ToxiClean® : Detoxikácia pečene ToxiClean® AKCIA 2+1 €75
€62,50 bez DPH
 

AKCIA!

1) Detoxikácia pečene ToxiClean®. CENA: 33 EUR

 

2) Detoxikácia pečene ToxiClean® AKCIA 1+1. CENA: 58 EUR

Ak si u nás objednáte 2 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak druhe balenie dostanete za neuveriteľných 25 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 48 EUR (24 %)!!

 

3) Detoxikácia pečene ToxiClean® AKCIA 2+1. CENA: 75 EUR

Ak si u nás objednáte 3 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak tretie balenie dostanete za neuveriteľných 9 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 24 EUR !!

 

Detoxikácia pečene ToxiClean®

 

Výživový doplnok na odstránenie ťažkých kovov, toxínov a na prečistenie pečene

100% prírodná báza, vhodný aj pre vegetariánov

60 ks vegetariánskych kapsúl

ToxiClean sme vyvinuli na odstránenie najčastejšie sa vyskytujúcich ťažkých kovov (ortuť, olovo, kadmium, arzén, nikel, hliník) a iných toxínov, pričom pomáha pečeni a ostatným orgánom.

Mnohé aminokyseliny sú v procese detoxikácie nenahraditeľné, ako napríklad L-metionín, L-cysteín, L-glutamín. Najdôležitejší je glutamín, ktorý účinne bojuje s viacerými jedmi, ako napr. tabakový dym, žiarenie, výfukové plyny, chemikálie, drogy a iné rakovinotvorné látky. L-cysteín pomáha pri prevencii oxidácie, pomáha viazať ťažké kovy, hlavne ortuť (v čom pomáha aj C vitamín a selén).
[Dr. E.M. Haas: Staying Healthy With Nutrition]

Jedným z najsilnejších antioxidantov je alfa mastná kyselina. Pomáha stabilizovať hladiny vitamínov C a E po škodách spôsobených oxidáciou a napomáha pečeni. Mastná kyselina je takým účinným antioxidantom, že spolu s inými doplnkami na ochranu pečene, ako sú silymarín či selén, ochránil ľudí pred transplantáciou pečene po hepatitíde.
[Dr. S. A. Rogers: Detoxify Or Die]

Silymarín (výťažok zo semena pestreca mariánskeho) zaručuje účinnú ochranu voči toxínom pečene a pomáha pri čistení pečene, obličiek, krvi a pokožky. Výťažok zo semena pestreca mariánskeho ochraňuje pečeňové bunky tým, že zneškodňuje jedy, odplaví ich do čriev, aby sa vylúčili z organizmu.
[Dr. L. Berry: Internal Cleansing]

Účinný detoxikačný prípravok by mal obsahovať C vitamín a tri najdôležitejšie minerálne látky detoxikačného procesu, a to: zinok, selén a horčík. Zinok a selén sú nevyhnutné na odstránenie ortuti a ťažkých kovov z organizmu, rovnako ako aj vitamín B1.

ToxiClean bol vytvorený aj so zreteľom na odporúčania Swedish Association of Dental Mercury Patients (Švédske združenie zubárskych pacientov liečených ortuťou) ohľadom selénu/vitamínov pri detoxikácii ortuti z amalgámových výplní, ako aj odporúčania International Academy of Oral Medicine & Toxikology (Medzinárodná akadémia ústnej medicíny a toxikológie), ako ich zverejnil Dr. Michael Ziff v Dental Mercury Detoxe.

Druhým dôležitým prvkom formuly ToxiClean je aminokyselina EDTA, ktorá je najrozšírenejšou látkou na odstránenie ťažkých kovov. EDTA (Ethylene Diamine Tetra-Acetic Acid) je neobyčajne účinná a v medicíne sa bezpečne používa už viac ako 50 rokov . EDTA obkľúči ióny kovov a odstráni ich z organizmu prostredníctvom moču alebo stolice. Nikdy sa v organizme nerozloží, do organizmu sa dostáva ako EDTA a z organizmu sa tak isto vylučuje spolu s ťažkými kovmi.

ToxiClean bol špeciálne vyvinutý tak, aby spolupracoval s Detox Vital-om.

Zloženie Detoxikácia pečene ToxiClean®

 

Zloženie na prírodnej báze

Detoxikácia pečene ToxiClean® 33 EUR
Detoxikácia pečene ToxiClean® AKCIA 1+1 58 EUR
Detoxikácia pečene ToxiClean® AKCIA 2+1 75 EUR
 
 

Prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Kontakt

0905 617 131

Informácie pre Vás