Detoxikácia organizmu, regenerácia a očista tela

Vláknina Clean Inside® - očista čriev

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 
Vláknina Clean Inside® - očista čriev
Cena od €27,50 bez DPH
Cena s DPH od €33
Značka NaturalSwiss
Kategória Vlákninový doplnok na očistu čriev - očista hrubého čreva Clean Inside®
Zvoľte variant
Kód tovaru 03-01VCI Vláknina Clean Inside® - očista čriev: Vláknina Clean Inside® - očista čriev €33
€27,50 bez DPH
Kód tovaru 03-02VCI Vláknina Clean Inside® - očista čriev: Vláknina Clean Inside® - očista čriev AKCIA 1+1 €58
€48,33 bez DPH
Kód tovaru 03-03VCI Vláknina Clean Inside® - očista čriev: Vláknina Clean Inside® - očista čriev AKCIA 2+1 €75
€62,50 bez DPH
 

AKCIA!

1) Vláknina Clean Inside® - očista čriev. CENA: 33 EUR

 

2) Vláknina Clean Inside® - očista čriev AKCIA 1+1. CENA: 58 EUR

Ak si u nás objednáte 2 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak druhe balenie dostanete za neuveriteľných 25 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 8 EUR (24 %)!!

 

3) Vláknina Clean Inside® - očista čriev AKCIA 2+1. CENA: 75 EUR

Ak si u nás objednáte 3 balenia: ToxiClean Detoxikačný program, tak druhe tretie dostanete za neuveriteľných 9 EUR!!! UŠETRÍTE AŽ 24 EUR (41,66 %)!!

 

Vláknina Clean Inside® - očista čriev

Vlákninový doplnok

100% na prírodnej báze, vhodný aj pre vegetariánov

360 gramov

Očista čriev Clean Inside, ktorá obsahuje 15 druhov rozpustných a nerozpustných vláknin rastlinného pôvodu, pomáha očistiť hrubé črevo od nahromadených usadenín a zabraňuje tvorbe nových usadenín. Dávka na jeden mesiac zabezpečí denne 8 gramov vlákniny.

 

Očista čriev Clean Inside je jednoducho najúčinnejší, najchutnejší a najbezpečnejší vlákninový doplnok, ktorý je v súčasnosti možné zakúpiť.

Očista čriev Clean Inside je vlákninový doplnok, ktorý pomocou vláknin očistí hrubé črevo od nahromadených usadenín a zabráni tvorbe nových usadenín. Pravidelné užívanie očisty čriev Clean Inside zabezpečí, aby hlien, toxické látky a odpadové látky neupchali tráviaci systém. Pomáha udržať hrubé črevo čisté a napomáha voľný a efektívny pohyb odpadových látok.

Vláknina zároveň pomáha udržiavať zdravú črevnú mikroflóru, a napomáha aj vstrebávanie živín tým, že v črevách vytvára hubovitú, gélovú hmotu. Absorbuje tekutiny, čím odbúrava a odstraňuje toxické odpadové látky, ktoré sa usadzujú v záhyboch hrubého čreva. Vlákniny pomáhajú aj pri udržiavaní zdravej črevnej flóry. Čisté hrubé črevo zabráni škodlivým baktériám a parazitom, aby sa živili v ľudských výkaloch.

Vlákninový doplnok musí mať dve veľmi dôležité vlastnosti. V prvom rade musí byť účinný a v druhom rade musí mať príjemnú chuť, aby ho ľudia každodenne s chuťou konzumovali. Buďme k sebe úprimní - ak nám niečo nechutí, tak to jednoducho nebudeme jesť, iba ak je to nevyhnutné. Niet pochýb o tom, že v súčasnosti je na trhu možné nájsť veľa výživových doplnkov, ale väčšina z nich nemá hore uvedené potrebné vlastnosti. Vláknina Clean Inside je v skutočnosti zaujímavá nielen tým, že je účinná, ale má príjemnejšiu chuť než iné vlákninové doplnky dostupné na súčasnom trhu. NaturalSwiss je prvá spoločnosť, ktorá bola schopná vytvoriť takúto jedinečnú vlákninu.

Zloženie Clean Insde

 

Zloženie na prírodnej báze

Vláknina Clean Inside® - očista čriev 33 EUR
Vláknina Clean Inside® - očista čriev AKCIA 1+1 58 EUR
Vláknina Clean Inside® - očista čriev AKCIA 2+1 75 EUR
 
 

Prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Kontakt

0905 617 131

Informácie pre Vás